temel ihtiyaç kredisi sohbet

Emrah157

Er
Bonushood Fedaisi
ziraatten dün kredi onaylandı yarın hesabınıza geçeçek sms ile bilgilendircez dediler, acaba hesaba geçmişmidir , hesabım yok ama ? atm den cekılıyormu?

saman35

🇹🇷★★Tümgeneral★★🇹🇷
Bonushood Fedaisi
ziraatten dün kredi onaylandı yarın hesabınıza geçeçek sms ile bilgilendircez dediler, acaba hesaba geçmişmidir , hesabım yok ama ? atm den cekılıyormu?
Kartsız işlemlerden halledblrsin olmadı kimliğini ver vezne halleder

Tnrsn5312

Üst Çavuş
Bonushood Fedaisi
ATM de kredi bölümü var gir kartsız işlemlere onaylanıp adına yatmissa cekebilirsin

Turuva

⚔️★★Yarbay★★⚔️
Bonushood Fedaisi
Arkadaşlar ayın 1 inde 3 bankaya da başvurdum hiç birinden bir haber yok kimisi dün başvurup bugün almış bir akrabama böyle olmuş dün başvurdum bugün çektim dedi 😁
Sen alabiliyonmu ben halk banka basvurdum daha haber gelmedi diger bankalar olumsuz hep icralik ta yok benim vermediler

Emrah157

Er
Bonushood Fedaisi
evet dün onaylandı dediğinde kredi kullandır dedim sonra kutucukları işaretledim mail adresimi yazdım sonra kullandırım işleminiz alınmıştır yarın hesabınıza aktarılcaktır sms ile bilgilendircez yazıyordu gelen sms felan yok ama sıuana kadar

afyok03

Rolling Hood
Rolling Hood
Sen alabiliyonmu ben halk banka basvurdum daha haber gelmedi diger bankalar olumsuz hep icralik ta yok benim vermediler
Bizden beter olanlar çekmiş 8 icrası olan bile çekmiş bugün bir akraba gördüm dün başvurdum bugün aldim dedi icralık olana falan veriliyor dedi

Atalay67

Baş Çavuş
Bonushood Fedaisi
Ben 3 gün oldu basvurali daha değerlendirme aşamasında diyor bilseydim 5 bin lira için basvururudum 10 bin lira dedim hiç umutlu değilim o yüzden halk bankasının kredisine başvurdum ama ne durumda bilmiyorum

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör