Rusya'da McDonalds'da masada bırakılmış mega boy patates ve kola ile karnını doyurmak!

kelozturk

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Bende Makedonya ve Kosova ya gitmistim. Balkanlar cok guzel ya.

kelozturk

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
oralara sadece kimlikle gidiliyor değil mi?
Pasaportla gidiyorsun Makedonya havaalaninda vize veriliyor. Vize alamayip geri donenler oluyor ulkeye. Makedonyada Kosovaya gecerken yine pasaportla giriliyor yine sinirda vize veriliyor. Hepsi pasaportuna isleniyor damga olarak.

Abuzerkömürcü34

★★Üst Teğmen★★
Bonushood Fedaisi
Var kardeşim yardımcı olablceğim konu varsa elimden geldiğince
hacım bende şuan dil kursuna gidiyorum 6 ay sonra kıbrısa krupiyerlik eğitimine gidicem dayım da orda çalışıyor eğer ciddi düşünürsen 2 dil lazım en az güzel maaş var 3500-6000 dolar arası

saman35

🇹🇷★★Tümgeneral★★🇹🇷
Bonushood Fedaisi
hacım bende şuan dil kursuna gidiyorum 6 ay sonra kıbrısa krupiyerlik eğitimine gidicem dayım da orda çalışıyor eğer ciddi düşünürsen 2 dil lazım en az güzel maaş var 3500-6000 dolar arası
Çok güzel İngilizce tamam da Diğer dil olarak ne gerekli sen gelirim kardo oraya

Abuzerkömürcü34

★★Üst Teğmen★★
Bonushood Fedaisi
Çok güzel İngilizce tamam da Diğer dil olarak ne gerekli sen gelirim kardo oraya
reis ingilizce dışında diğer dil farketmiyor arağça bile bilsen olur ama dayım bana almanca öğren dedi ingilizcenin yanında en kolay onu öğrenirsin ingilizce biliyorsan bende 1,5 ay önce hem ingilizce hem almanca kursuna yazıldım bu ay sonu açılacak bu virüs boku yüzünden. bakalım insallah öğrenebilirim . dayım dedi etrafında eli ayağı diksiyonu düzgün kişiler varsa dilde biliyorsa söyle .işe başlıyorsun ilk 9 ay eğitim görüyorsun ama bu eğitim gördüğün sürede de maaş alıyorsun en düşüğünden sonra zaten maaş artıyormuş her sene dayım 2300 dolar maaşla başladı 4 sene önce şimdi 5200 dolar alıyor artı güzelde bahşişi var konaklama - yemek otele ait önü açık diyor dayım bakalım insallah gidicem bende eğer düşünürsen bana yazarsın

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör