Papara İle Para Yatırma

jesus07

Er
Bonushood Fedaisi
Katılım
13 Ocak 2019
Mesajlar
30
Tepkime puanı
0
Puanları
0
1529229000361.png
PAPARA NEDİR ?

Papara günlük hayatta bir çok alanda kullanabileceğimiz bir ödeme sistemidir. Kullanım kolaylığı ve yasal olması bizlere en cazip gelen özelliği olsa gerek. Papara hesabınızda birikim yapabilir, alışveriş yapabilir ve yakınlarınıza anındaişlem kesintisi olmadan havale yapabilirsiniz. Güvenli bir ödeme yöntemi olmakla beraber hızla yayılıyor ve geniş kitlelerce kullanılıyor. Bu noktada ise paparaya olan güven artıyor.

PAPARA İLE BAHİS BÜROLARINA PARA YATIRABİLİR MİYİM?

Paparayı yakın zamanda sponsorlarımzda sık sık göreceğiz. Kendinizi şimdiden papara kullanımına alıştırabilirsiniz. Bürolar sürekli olarak papara hesap no değiştiriyorlar ve bu aslında biraz bizlere güven veriyor. Yakında tüm sitelerde papara ile yatırım yapılacaktır. Sizlerde banka hesabınızdan papara cüzdanınıza havale yapıp istediğiniz büroya yatırım yapacaksınız.


PAPARA HESABIMA HAVALE YAPABİLECEĞİM BANKALAR HANGİLERİDİR?

Papara hesabınıza bir çok bankadan havale yapabilirsiniz. Papara ile yatırım alan bankalar, Garanti Bankası , TEB, Finansbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, İş Bankası, Ziraat Bankası, Akbank, ING Bank, Odeabank, Kuveyt Türk, Alternatif Bank, Ptt, Albara Türk gibi sıralanıyor.

PAPARA İŞLEM ÜCRETLERİ NELERDİR?

Banka hesabınızdan papara hesabınıza para yüklemek isterseniz eğer bankanın havale ücreti ne ise o kesilir. Vakıfbank için 2.25 Tl , Akbank Atm Kartsız işlemlerde ise işlem ücreti yoktur. Papara hesabınızda ise hesaptan hesaba havalede hiç bir işlem ücret YOKTUR. Papara hesabınızdaki parayı banka hesabınıza çekerken ise 1 TL işlem ücreti alınır.
ADIM ADIM PAPARA HESABINA PARA YATIRMA

- Papara hesabınıza girin ve PARA YÜKLE kutucuğuna tıklayıp çalıştığınız bankayı seçin.
- Seçtiğiniz bankanın İBAN NO'sunu kenara not edin.
- Ana sayfada veya sitenin bir çok yerinde bulunan papara hesap numaranızı da kenara not edin.
- Şimdi banka hesabınıza girerek HAVALE kısmına girin ve İBAN NO yazın.
- En önemli kısım olan AÇIKLAMA alanına PAPARA HESAP NUMARA'nızı yazın.
- İşlemi onaylayın ve paranızın papara hesabına geçmesine bekleyin.
- Paranız kısa sürede hesabınıza geçecektir.
- Papara ile yatırım yapacaksanız ilgili siteye bağlanıp papara hesap no isteyin.
- Sonradan papara hesabınıza girip PARA GÖNDER seçeneğine tıklayıp size verilen hesap no ve göndereceğiniz miktarı yazın gönderin. ***8203;
 
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst