Ntvspor betten parasini anlamayan bana ulaşsınn

rg1940

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Ntvspor betten parasini anlamayan bana ulaşsınn

puskas1903

★★★Yüzbaşı★★★
Bonushood Fedaisi
Aylar önce benim 450 vardı 200 anapara iadesi verdiler

bsolen

K.Uzm.Çvş
Bonushood Fedaisi
benim kupabette kaldı tanıdığın varsa dm at

Burcu123

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
cıfthesap degıl bırı kardesımbırı ben ayrı ıkı hesap

rg1940

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Lan bı defol ne ayaksın sen sen kimsin milletin parasını kurtarcab benim 200 liram kaldı git al senin olsun
Ne için bu kadar boş yaptın acaba senden özel olarak birşey isteyen olmadı niye kendi kendine saçma sapan laf yapmışsın büyük parası kalan varsa kurtarabilirim kardeş eğer kurtarılmasını istersen adam gibi yazarsın bende adam gibi kurtarmaya çalışırım boş yorum yapma

puskas1903

★★★Yüzbaşı★★★
Bonushood Fedaisi
Ne için bu kadar boş yaptın acaba senden özel olarak birşey isteyen olmadı niye kendi kendine saçma sapan laf yapmışsın büyük parası kalan varsa kurtarabilirim kardeş eğer kurtarılmasını istersen adam gibi yazarsın bende adam gibi kurtarmaya çalışırım boş yorum yapma
Kardeşim benim bosvyorum benim ki değil senin ki parası kalan var mi diyosun var diyor herkes sonra saçma sapan sorular soruyosun nevkadar kaldı ne kadar kaldı ne farkeder kalmış sonuçta ha üç ha beş alabiliyosan hepsini alirsin

rg1940

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Kardeşim benim bosvyorum benim ki değil senin ki parası kalan var mi diyosun var diyor herkes sonra saçma sapan sorular soruyosun nevkadar kaldı ne kadar kaldı ne farkeder kalmış sonuçta ha üç ha beş alabiliyosan hepsini alirsin
geri zekalı arkadaşım 100 lira için 200 lira için 1 saat uğraşmaya değermi şu beyninin kullanmadığım köşelerine artık bi el at buraya yazacağıma kadar bi düşün bakım neden soruyorumdur 200 lira paranın neyini kurtarayım oraya komisyon buraya komisyon 200 den ne kalacakta adama verilecek para büyük parası kalan varsa onun peşindeyiz kurtaracaksakta büyüğünü kurtaralım degilmi ugrastigimiza degsin

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör