ETKİNLİK Kupon gelirse 5 kişiye 20 TL

Mjordan3466

⚔️★★Yarbay★★⚔️
Bonushood Fedaisi
Anlamadım benbu sitede bu zamana kadar bir sıkıntı yaşamadım
Bende yaşamadım çekimlerde fakat başında aresin kullandığı rakam var klonlanmış site dikkat et orya girme araştır ne dediğimi anlarainyaha bu buldum sakın girme para atma buraya

Ekli dosyalar

yeslcan0712

★★★Yüzbaşı★★★
Bonushood Fedaisi
Bende yaşamadım çekimlerde fakat başında aresin kullandığı rakam var klonlanmış site dikkat et orya girme araştır ne dediğimi anlarainyaha bu buldum sakın girme para atma buraya
Benim sitemi bu anlamadım ben çekimde sorun yaşamıyorum o yüzden korkmuyorum yada benzer sitesimi

Sevki00

Üst Çavuş
Bonushood Fedaisi
İyi geceler arkadaslar maçlar yarinin maçlari Almanya ligi kupon geldiği taktirde çıkan arkadaşlara dağıtım yapılacaktır papara üzerinden sağlıcakla kalın
Sadece B. Munih macı sıkıntı gibi son maçı izledıysen ne demek ıstedıgımı daha iyi anlardın. Union berlın macında 1.0 dan sonra resmen skora yatıp yürüdüler umarım bu naç oyle olmaz üstelik rahıp daha zorlu.kazanman dilegiyle dostum

yeslcan0712

★★★Yüzbaşı★★★
Bonushood Fedaisi
Sadece B. Munih macı sıkıntı gibi son maçı izledıysen ne demek ıstedıgımı daha iyi anlardın. Union berlın macında 1.0 dan sonra resmen skora yatıp yürüdüler umarım bu naç oyle olmaz üstelik rahıp daha zorlu.kazanman dilegiyle dostum
Haklısın kardeşim ben depin katkı verip skorun ulaşacağından yana düşündüm biraz bakalım kısmet Almanya ligi sonuçta bu bakmisiz +7 olmuş 😀

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör