Hesap Kapatma ve Gelen Cezalar...

dermankayseri

Er
Bonushood Fedaisi
Katılım
13 Ocak 2019
Mesajlar
30
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Arkadaşlar büyük taklaya gelmek üzereyiz. Şu yazıyı lütfen ciddiye alın. Bu forumda bulunan çoğu arkadaş aslında bu konu hakkında bilgi sahibi ve bilinçli. Ama yine de bu işten vazgeçemiyor benim gibi.Son zamanlarda sürekli para cezaları, polisler, yargı gibi huzursuz edici şeyler duyuyoruz. Birçoğu dedikodu ancak gerçek olanlar da elbette mevcut. Bizim yaptığımız olay kesinlikle yargıda suç unsurudur. Olayı size tüm gerçekleriyle anlatmak istiyorum. Kesinlikle tek bir yalan ve bilinçsiz içerik bulunmuyor bu yazıda.

Öncelikle bu işte en tehlikeli ceza yemesi yüksek arkadaşlar havale yoluyla para çeken başka hesaptan hesabına gelen arkadaşlar. En çok riski bulunan grup bu. Bunun sebebi devlet bu sitelere çöktüğü zaman hesaplar mimlenir. Bu hesaplardan yapılan tüm işlemler devletin gözüne çarpar. Bu cezalar ne zaman gelir bilinmez. Bazen bir yıl sonra bile gelebilir.

İkinci tehlikeli grup benim gibi 15,20 lira freebet için tüm sitelere bilgi paylaşımı yapanlar. İlla bir sitede yakayı ele verecez

Tehlike altında olmayan kişiler ise aracı para çekme seçeneği kullanan kişilerdir. Ancak yine de devlet bir savaş açarsa onlar da ateş altında kalır

Yaklaşık 3,4 gündür oynamıyorum. Bugun üyeliğim olan 45 siteye hesap kapatma talebi verdim. Hepsi 15,20 tl freebet verdi. Ama artık umurumda değil. Memur olan olacak insanlar risk altında.

Hala oynayacak arkadaşlara tavsiyem havale den uzak durun.
 
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst