Dedebet güvenilir mi

omrfkrtt

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Para alıcam da siteye Dedebet frebet kampanyasından yararlanamayan kullanıcılara %50 fbonus veriyormuş yatırıma sizce güvenilir mi çeken varmi

demirbas1907

⚔️★★★Albay★★★⚔️
Bonushood Fedaisi
Ben hiçbir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar baya bir çekimim oldu

Faris

🇹🇷★Tuğgeneral★🇹🇷
Bonushood Fedaisi
Para alıcam da siteye Dedebet frebet kampanyasından yararlanamayan kullanıcılara %50 fbonus veriyormuş yatırıma sizce güvenilir mi çeken varmi
Bugün ben 50 TL yatirdim ama vermediler kalbimi kırdılar eğer vermezlersede oynamam olur biter @Dedebet DESTEK

Hayatadair

🇹🇷★Tuğgeneral★🇹🇷
Bonushood Fedaisi
Valla kardeşim isterlerse öderler istemezlerse odemezler kazandım para alacağım diye birşey yok bu sitede benim kazancimi haksız yere sildiler

Hayatadair

🇹🇷★Tuğgeneral★🇹🇷
Bonushood Fedaisi
Kardeşim futbol basketbol diyor kural sen voleybol oynamışsın hala paramı vermediler diyorsun
Sen konuya hakim değilsin öyle birşey denmedi bana kaldikki ben freebet şartlarında oynadım kazanç sağladim düz 100 olsun diye voleybol oynadım madem dert oysa haksız kazanç silinirdi tüm kazanç değil

demirbas1907

⚔️★★★Albay★★★⚔️
Bonushood Fedaisi
Sen konuya hakim değilsin öyle birşey denmedi bana kaldikki ben freebet şartlarında oynadım kazanç sağladim düz 100 olsun diye voleybol oynadım madem dert oysa haksız kazanç silinirdi tüm kazanç değil
Tüm o sayfaları okudum merak etme, freebet alırken kuralları yazıyor herkes de yazmış sana ama voleybol maçı oynamışsın bitti artık silerler tabi. Sonra da şey diyorsun ilk kuponda değildi sonradan oynadım

Hayatadair

🇹🇷★Tuğgeneral★🇹🇷
Bonushood Fedaisi
Tüm o sayfaları okudum merak etme, freebet alırken kuralları yazıyor herkes de yazmış sana ama voleybol maçı oynamışsın bitti artık silerler tabi. Sonra da şey diyorsun ilk kuponda değildi sonradan oynadım
Evet madem öyle voleybol kazancını silseydiler canlı destek sordum ben öyle oynadım suç onlarin benim degil

Hayatadair

🇹🇷★Tuğgeneral★🇹🇷
Bonushood Fedaisi
Bende canlı desteklerden çok çektim valla, onun için her destek konuşmasını ss alıp saklıyorum lazım olur diye
Ben nereden bilecektim ki bilsem zaten onu yapacağım da işte bilmediğimiz için bir de ben bunun sağlam olduğunu düşünüyordum sorun orada

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör