DUYURU BonusHood Ailesi

umut588

Çavuş
Bonushood Fedaisi
Bu konuyu açmışsınız ama adminler bizzat kendileri bazı siteler adına etkinlik yapıp kazananlara kazançlarının aktarılmasına yardımcı olamıyor bu ne olacak ?

umut588

Çavuş
Bonushood Fedaisi
Öyle bi kural getirmelisiniz ki; para dağıtacak insandan parayı alıp bütün etkinlik işlemlerini siz yapmalısınız.

Mesut0619

Ast Çavuş
Bonushood Fedaisi
Al demin 10 kişi 20 tl dedi yağlanmış ban yedi 2 sat bekledikk

Teksaslı

Uzman Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Bu konuyu açmışsınız ama adminler bizzat kendileri bazı siteler adına etkinlik yapıp kazananlara kazançlarının aktarılmasına yardımcı olamıyor bu ne olacak ?
Dostum böyle bir durumda anlamadıysan durumu bize iletebilirsin bizim etkinliğimizden alan arkadaşlar görünce yazar ama bir sorun yaşıyorsan bunu sen bize iletmiyorsan biz bilemeyiz

Teksaslı

Uzman Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Al demin 10 kişi 20 tl dedi yağlanmış ban yedi 2 sat bekledikk
Beklemekten Baska ne yaptın ki zaten? Bende burda daha fazla ızamaması ıcın lgilendim ve gerekeni yaptım

Ayrıca beklemek zorunda değilsin etkinliğe girmek zorunda da değilsin kımse değil

Cureker

🇹🇷★Tuğgeneral★🇹🇷
Bonushood Fedaisi
Dostum böyle bir durumda anlamadıysan durumu bize iletebilirsin bizim etkinliğimizden alan arkadaşlar görünce yazar ama bir sorun yaşıyorsan bunu sen bize iletmiyorsan biz bilemeyiz
Betexper konu başlığında şartsız şurtsuz etkinlik dediniz kazanan çok olunca yüklenmedi ,ilgilenmediniz bile

Teksaslı

Uzman Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Betexper konu başlığında şartsız şurtsuz etkinlik dediniz kazanan çok olunca yüklenmedi ,ilgilenmediniz bile
Bazı etkinlikler de aksaklıklar olabilir bu örnekten Baska bir örneğin var mı genel konusma yapıyorsunuz bir etkinlik yapıyorsak her zaman kazananlar alır ancak bürolar değişiklik yapma hakkına sahipler bız hıc verılmemesındense bunu tercih ettik hata mı ettk hayır

Alan arkadaşlar var o yuzden bir olayda yasanan aksaklıklık ıcın genel konusulmamalı

SanaLKraL

zσrlαчıncα σlmαz, nαsípsє σlur.
Bonushood Fedaisi
Herzaman yardımcı olunmuştur. geç kalınsa bile bu zamanda sabrınız devreye giriyor 😁

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör