Betsilin 3arkadaş RT +FV YAP 30 FREE BET

Rdvan34

★Teğmen★
Bonushood Fedaisi
25 kişi gördüde 1i yorum yazmazmı be teşekkür ederiz diye 😂 eskiden sağol falan derlerdi forumda sağolda mi öldü 😂

bazu

★Teğmen★
Bonushood Fedaisi
25 kişi gördüde 1i yorum yazmazmı be teşekkür ederiz diye 😂 eskiden sağol falan derlerdi forumda sağolda mi öldü 😂
Bunu herkes biliyor kardeşim yeni üye olanlara bu belki almayan vardır eline sağlık

gokhanxxxtr

Baş Çavuş
Bonushood Fedaisi
Hala betsilin konusu açanlar var.. Allah akıl fikir versin.. Yoksa da mağduriyetleri şimdiden kutlayalım..

bazu

★Teğmen★
Bonushood Fedaisi
@Robin Hood @KaptanTeo @Prisonbreak
Adminim modlarim bu şahıs neden banlanmiyor kendisi itiraf ediyor Multiple geldiğini @bazu daha nap ması gerek ban için soyleyebilirmisiniz @Robin Hood eskiden bu konuları biraz onemsiyordunuz daha bugün @Aaaa dolandırıldı adam ban yedi multi Hesapla gelmiş o zaman allah ne verdiyse bizde dolandiralim multiyle gelelim
@Hızır Çakırbeyli @sgpkjmr
HAKSIZMIYIMM
Zorun var heralde senin dimi yazdığın arkadaşın parasını attım

Aaaa

⚔️★★★Albay★★★⚔️
Bonushood Fedaisi
Adminim modlarim bu şahıs neden banlanmiyor kendisi itiraf ediyor Multiple geldiğini @bazu daha nap ması gerek ban için soyleyebilirmisiniz @Robin Hood eskiden bu konuları biraz onemsiyordunuz daha bugün @Aaaa dolandırıldı adam ban yedi multi Hesapla gelmiş o zaman allah ne verdiyse bizde dolandiralim multiyle gelelim
HAKSIZMIYIMM
Valla kaç defa yazdim ama modlar görmezden geldi.

Rdvan34

★Teğmen★
Bonushood Fedaisi
HAKSIZMIYIMM
Burak boşver kardeşim burda herkes kendince bi düzende kim kimi dolandırıyor dolandıranın ben sen anladın işte bedavaya ban yemeyede gerek yok

gokhanxxxtr

Baş Çavuş
Bonushood Fedaisi
Şükür bana daha piyasada takan olmadı yatırımda yapmadım siteye merak etme sen okumadım paylaştım bilmiyordum öğrendim tamammı dostum
Bana bu takabildi çünkü davet ettiler diye üye oldum ardından nezaketen yatırım yaptım .. 2005'ten beri oynarım üye olduğum siteler sayılıdır.

Haribo345

Uzman Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Nowwin , betyap , betsilin hep yapıyor bunu ama önceden deneme bonusu almayanlar faydalanamıyor. Emek için teşekkürler yine de

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör