FreeSpin BETPAPEL TWİTTER ETKİNLİK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merciless03

Baş Çavuş
Bonushood Fedaisi
Hiç vermeseydi daha iyiydi 10 kuruştan verir birde

Atalay67

Baş Çavuş
Bonushood Fedaisi
Büyük ihtimal 20 freespin kazancının cevrimi 40 katı ve çekim yapabilmek için 200 tl yatirim zorunluluğu vardır..

Zekiic

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
şuraya baktımda yazıklar olsun ne çok sallayan var @Zekiic teşekkürler paylaşım için emeğine sağlık kardesim.
Teşekkürler Dostum. Kişiler zaten kendini belli eder.. Sürekli bonus peşinde koşan kimseye faydası olmayan tipler.. sanki kendilerinin başkalarına çok faydası varmış gibi verilen ödülleri etkinliği beğenmiyorlar. Şaka gibiler ya 😂

Batman1453

Çavuş
Bonushood Fedaisi
Katılmak zorunda değilsiniz. Ayrıca tanımadan bilmeden konuşmamanızı öneririm. 40 kr 50kr 50kr ve 90kr luk oyunlarda geçerlidir.
Usluba bakar mısın neredeyse küfür edecek Beyler oldum olası bu siteden uzak durun dedim aman diyim amatörlüğr bakar mısın verilen Cevaba bak

Zekiic

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Katılmak zorunda değilsiniz. Ayrıca tanımadan bilmeden konuşmamanızı öneririm. 40 kr 50kr 50kr ve 90kr luk oyunlarda geçerlidir.
Sayın Adminim görüyorum ki Bonushood ve bilgi bizden forumları bedavaci tiplerle dolmuş . Ceplerinde beş kuruş paraları yok etkinlik ödül pesindeler . Bide verilen ödülleri beğenmiyorlar . . Yönetimin bu gibi saygısız tiiplere ban atmasi lazım.. Siz bunlara hiç bakmayın. Bizler sizden memnunuz . HERSEY ÖDUL DEGİLDİR ..ÖNCE İNSAN OLMAYİ VE SAYGİYİ OGRENSİNLER

Zekiic

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
@KaptanTeo @Robin Hood Sayın Adminlerim Bu Konuya El Atmanızı Ve Bu Konuyu Kaldırmanızı Rica Ediyorum.. Saygısızlık Hat Safada Olmuş .. 7 Tane Forumda Paylaştım ... Burdaki üyelerin saygisizliklari gibisini görmedim... Yardımcı Olursanız Ve Bu kişileri Ayiklarsaniz Sevinirim

BetPapel Destek

BÜRO DESTEK
Büro Destek
Sayın Adminim görüyorum ki Bonushood ve bilgi bizden forumları bedavaci tiplerle dolmuş . Ceplerinde beş kuruş paraları yok etkinlik ödül pesindeler . Bide verilen ödülleri beğenmiyorlar . . Yönetimin bu gibi saygısız tiiplere ban atmasi lazım.. Siz bunlara hiç bakmayın. Bizler sizden memnunuz . HERSEY ÖDUL DEGİLDİR ..ÖNCE İNSAN OLMAYİ VE SAYGİYİ OGRENSİNLER
Teşekkür ederiz efendim verdiğiniz desteğe de emeğinize de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör