1000 tl pandemi yardımı

maqrbass

Çavuş
Bonushood Fedaisi
Bu ne saçma bişey 25 inde başvurdum süreç devam ediyor diyor ondan sonra hiç başvuru yapmadım ama 1 başvuru daha görünüyor. Zaten 1 başvuru varken başka başvuru yapamıyorsun. Benden sonra başvuranlar parayı yedi bizim süreç halen devam ediyor.

Ekli dosyalar

Goro34

Çavuş
Bonushood Fedaisi
Sivasta yasak yok pazartesi gitsek alır mıyız acaba
Kardesim cok umitlenmeyinde hemen vermiolar galiba banada 07.05.2020 tarihinde yatacak ibana veyada ptt den odenecek yaziyodu sizinki gibi ama 11 gundur ne ibana para geldi ne ptt de var ayni sizin durumla onayli ama yatmadi bise ilce sydv yi ariyom basinndan daviyor gibi bisler diyo wve gelecek diyo bulamazsa ptt yatar diyip kapatiyor ama ne eve gelen oldu 11 gundur ne ptt de var bise nede verdimiz ibana yatti bise. 170 aradik biz bakmiyorz 144u ara diyo 144 7/24 mesgul yani anlayacagin biz bi sonuca varamadik sen cekebilirsen eger bizidede bilgilendiriver sana zahmet. Ibanina yatan oldu ama hala bizde verdi iban bise yok . bizim gibi durumda olup cekenlerde net bi bilgi yazmadi hic bilelim nasil cekmisler oyle beklioz bizide bilgilendiriverirsin topragm

sanmames

Ast Çavuş
Bonushood Fedaisi
Bu hafta içi onay alan oldu benim 21. Gün hala süreç devam ediyor diyor başvurduğum ilçe 5000 nüfuslu yer yazıktır

K3keek

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Benimde 1 ay oldu .. dun yeniden basvurdum allah belanizi versin diye yazdim.. intihar mi edelim lan diye yazdim .. ilk once degerlindirmeye alinmistir yazdi . Sonra da bulundugunuz ilcedeki vakifa yönlendirilmiştir yazdı yine bekliyorum

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör