1000 tl pandemi yardımı

Serhatcan

Rolling Hood
Rolling Hood
Benimde ikametgah balıkesirde ben izmirdeyim. Başvururken fatura bilgilerine hep izmirdeki faturalarımı yazdım. Burdan bir kaç arkadaş onaylanmaz öyle olunca dedi. Sana çıkmış bende ümitlendim şu an
Ben fatura bilgilerini kafadan salladım tek yaşıyor gözüküyorum ikametgahımın olduğu şehirde

K3keek

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Beyler benim 20 gundur surec devam ediyor yaziyor.. yeni basvuru seçeneği var .. benimki red mi oldu simdi.. herkes red olmustur diyor

Haribo345

Uzman Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Ağalar şimdi bana uygundur ptt'den temin edebilirsiniz diyor. Bugün gitmem çok zor araya 4 Gün de kısıtlama geliyor haftaya çarşamba gitsem ptt'den alabilir miyim biri cevap verirse çok sevinirim

Valencia35

🇹🇷★★★Korgeneral★★★🇹🇷
Bonushood Fedaisi
Ağalar şimdi bana uygundur ptt'den temin edebilirsiniz diyor. Bugün gitmem çok zor araya 4 Gün de kısıtlama geliyor haftaya çarşamba gitsem ptt'den alabilir miyim biri cevap verirse çok sevinirim
olur başkan bi acelesi yok onaylanmış zaten

fhiliph

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Bu ikinci başvuru ilk başvurum red aldı sigortam var diye aslında öyle birşey yok üç yıldır sigortalı değilim dükkanımı kapattım neyse ilk başvurusu red alan herhangi bir bahane ile yada hala sonuç bekleyen kardeşlerim şikayet yazın ben yazdim böyle bir yanıt var şu An e devlette gerçi bu nedemek bilmiyorum ama iyi bişey galiba
Screenshot_2020-05-16-01-18-12.png

global32

K.Uzm.Çvş
Bonushood Fedaisi
Bu ikinci başvuru ilk başvurum red aldı sigortam var diye aslında öyle birşey yok üç yıldır sigortalı değilim dükkanımı kapattım neyse ilk başvurusu red alan herhangi bir bahane ile yada hala sonuç bekleyen kardeşlerim şikayet yazın ben yazdim böyle bir yanıt var şu An e devlette gerçi bu nedemek bilmiyorum ama iyi bişey galiba Ekli dosyayı görüntüle 177246
Normalde bugün hesaba yatması lazımdı benimde aynı bu şekil ama yatmadı çarşamba ptt gidip alıcaz artık

Serhatcan

Rolling Hood
Rolling Hood
Aynısı bende de var para yok piyasa da

fhiliph

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Bunuda vermesinler gerek kalmadı gibi sanki aslanlar gibi işime döndüm allaha Şükür

Sekoleyta5

Üst Çavuş
Bonushood Fedaisi
Süreç devam ediyor yaziyo yeni başvuruda yapamıyoruz bu kötü oldu

global32

K.Uzm.Çvş
Bonushood Fedaisi
Sivasta yasak yok pazartesi gitsek alır mıyız acaba
sen alırsın kardeşim pazartesi bizde yasak var malum çarşambada ben alırım hafta sonu hesaplara geçmez zaten para gidesen pazartesi alırsan bilgilendirme yapar mısın ?

Sivasi585858

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Bu ikinci başvuru ilk başvurum red aldı sigortam var diye aslında öyle birşey yok üç yıldır sigortalı değilim dükkanımı kapattım neyse ilk başvurusu red alan herhangi bir bahane ile yada hala sonuç bekleyen kardeşlerim şikayet yazın ben yazdim böyle bir yanıt var şu An e devlette gerçi bu nedemek bilmiyorum ama iyi bişey galiba Ekli dosyayı görüntüle 177246
Nereye edecez sıkayet usta

fhiliph

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Nereye edecez sıkayet usta
Şikayeti ikinci başvurana yazicaksin ama ilk başvurun neden red oldu onu öğren tekrar basvurdugunda ilk red neden gelmiş onun aksi bir durum varsa açıklama kısmına yaz tekrar basvur ben öyle yaptım şimdi uygun diyor

raikonen

Uzman Çavuş
Bonushood Fedaisi
Sikayeti nereye yazagiz

raikonen

Uzman Çavuş
Bonushood Fedaisi
Şikayeti ikinci başvurana yazicaksin ama ilk başvurun neden red oldu onu öğren tekrar basvurdugunda ilk red neden gelmiş onun aksi bir durum varsa açıklama kısmına yaz tekrar basvur ben öyle yaptım şimdi uygun diyor
Kardas sikayeti nereye yazcaz birde otursugunuz ev kira mi

fhiliph

Onbaşı
Bonushood Fedaisi
Sikayeti nereye yazagiz
Kardesim ikinci kez basvuru yap orda açıklama kısmına ilk neden red oldu eğer tam aksi bir durum var yaz belirt ben öyle yaptım ben ilçeyi aradım red dedi bana sigortan var dedi halbuki yoktu sistemde sorun vardı sanırım ikinci kez başvuru yaptım durumu belirtim sigortam olmadığını falan yazdım suan durum bu

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör